Zapojené školy

Od školského roku 2018/2019  sú do projektu zapojené nasledovné školy:

InformatikaGenetika
1Gymnázium Andreja SládkovičaBanská Bystrica1Gymnázium Andreja SládkovičaBanská Bystrica
2Gymnázium Andreja SládkovičaKrupina2Gymnázium Andreja SládkovičaKrupina
3Gymnázium Martina KukučínaRevúca3Gymnázium Martina KukučínaRevúca
4Gymnázium Ivana KraskaRimavská Sobota4Gymnázium Ivana KraskaRimavská Sobota
5Gymnázium Milana RúfusaŽiar nad Hronom5Gymnázium Milana RúfusaŽiar nad Hronom
6GymnáziumDetva6GymnáziumDetva
7Gymázium Andreja KmeťaBanská Štiavnica7Gymázium Andreja KmeťaBanská Štiavnica
8Gymnázium Boženy Slančíkovej TimravyLučenec8Gymnázium Boženy Slančíkovej TimravyLučenec
9Gymnázium Františka ŠvantneraNová Baňa9Gymnázium Františka ŠvantneraNová Baňa
10Gymnázium Ľudovíta ŠtúraZvolen10Gymnázium Ľudovíta ŠtúraZvolen
11Gymnázium Mateja HrebenduHnúšťa11Gymnázium Mateja HrebenduHnúšťa
12Gymnázium Augusta Horislava ŠkultétyhoVeľký Krtíš12Gymnázium Augusta Horislava ŠkultétyhoVeľký Krtíš
13Gymnázium Jána ChalupkuBrezno13Gymnázium HlinskáŽilina
14Stredná priemyselná škola Jozefa MurgašaBanská Bystrica14Gymnázium VaršavskáŽilina
15Technická akadémiaZvolen15Gymnázium Michala Miloslava HodžuLiptovský Mikuláš
16ZŠ Pionierska 2Brezno16Gymnázium Antona BernolákaNámestovo
17ZŠ MPČĽBrezno17GymnáziumTvrdošín
18ZŠ Karola RapošaBrezno18Gymnázium Pavla Országha HviezdoslavaDolný Kubín
19ZŠ Jozefa KolláraBanská Štiavnica19GymnáziumKysucké nové mesto
20ZŠ PoľnáVeľký Krtíš20GymnáziumLiptovský Hrádok
21ZŠ Námestie A. H. ŠkultétyhoVeľký Krtíš21Gymnázium VPTMartin
22ZŠ J. A. KomenskéhoVeľký Krtíš
23Gymnázium HlinskáŽilina
24Gymnázium VaršavskáŽilina
25Gymnázium Michala Miloslava HodžuLiptovský Mikuláš
26ZŠ KarpatskáŽilina
27ZŠ ZávodieŽilina
28GymnáziumBytča
29ZŠ MartinskáŽilina
30ZŠ GaštanováŽilina
31ZŠ LimbováŽilina
32ZŠ Námestie dobrovoľníkovŽilina
33ZŠ JarnáŽilina
34ZŠ Sv. Dominika SáviaZvolen
35ZŠ Janka MatúškuDolný Kubín
36ZŠ SládkovičovaRužomberok
37ZŠ Demänovská cestaLiptovský Mikuláš
38ZŠ JahodníckaMartin
39Gymnázium Antona BernolákaNámestovo
40GymnáziumTvrdošín
41Gymnázium Pavla Országha HviezdoslavaDolný Kubín
42GymnáziumKysucké nové mesto
43Spojená školaNižná nad Oravou
44Spojená školaKysucké nové mesto
45Spojená školaMartin
46Spojená školaTvrdošín
47SOŠ ElektrotechnickáLiptovský Hrádok
48SOŠŽilina
49SPŠMartin

Zoznam škôl je priebežne dopĺňaný.

Vaša škola nie je v zozname? Pridajte sa.